uaru Открыты Пн - Птн 10:00-18:00
Email info@ewb-process.com.ua Позвонить! +38 (073) 184-03-00

Просування сайту міжнародних перевезень Graymar

Сайт международных перевозок

З компанією з міжнародних перевезень “Graymar” ми розпочали співпрацю на початку 2019 року. На початку нашої роботи сайт мав всього 25 відвідувачів на місяць і 3 запити в топ 20. Перед нами постали 3 завдання перше це збільшити кількість ключових запитів у пошуковій видачі за якими ранжується сайт.

Наша команда провела повний аналіз сайту та ніші. Потім провели аналіз семантичного ядра, пропрацювали по всіх сторінках сайту. Також створили додаткові сторінки послуг та написали на них оптимізовані тексти. Після цього ми почали активно оптимізувати сайт, виправляти технічні помилки, прописувати правильні цілі та заголовки.

Не будемо розповідати всі наші дії, оскільки це дуже багато потрібно буде часу. Найголовніше це результат нашого поступу. Якщо ви можете бачити на графіку нижче трафік йде верх і кількість відвідувачів за місяць зросла з 25 до більше 250 відвідувачів. Запитів з 3 вийшли в топ 10 по 300 ключових запитів.

Клієнт міжнародних перевезень Graymar

Послуга SEO просування

Завдання

1.Вийти в топ 10,
2. Збільшити кількість ключів
3. Збільшити трафік сайту

Трафик сайта
Динамика ключевых запросов
Позиции сайта

Як ми працюємо з клієнтами?

Наша команда працює індивідуально із кожним клієнтом. Ми працюємо з кожним проектом так само індивідуально, тому що немає однієї стратегії просування для всіх сайтів. Кожен сайт індивідуальний і може просуватися по-різному з різною стратегією.